Panasonic Lumix G Vario 12-60mm f / 3,5-5,6 ASPH POWER O.I.S.

 
 

Kompaktní objektiv s mimořádně nízkou váhou nabízí zajímavý rozsah zoomu 12-60mm (24-120 mm ekvivalent při 35 mm fotoaparátu) a je vhodný pro různé scény, od dynamických krajinek až k portrétem.

Dostupnost 5-7 dní
Můžeme doručit do
22.11.2019
8 975 Kč    
Kód produktu 14140
Značka Panasonic
Kategorie Pro Panasonic
Záruka 2 roky
 

Optický systém zabezpečí excelentní kontrast v celém rozsahu zoomu a použití asférické optiky vylepšuje optický výkon a minimalizuje zkreslení dokonce i na širokém 28mm konci.

Objektiv používá optický stabilizátor obrazu Panasonic MEGA OIS, který potlačením rozmazání způsobeného třesem rukou umožňuje vytvořit mimořádně čisté a ostré záběry i při nízkém osvětlení.

Optická konstrukce, která využívá vnitřní systém zaostřování s krokovým motorem, dosahuje mimořádnou plynulost pohybu, která pomáhá vysokorychlostnímu systému automatického zaostřování ve fotoaparátech série LUMIX G . Po nasazení na fotoaparáty LUMIX se systémem G Micro můžete využít výhod systému automatického zaostřování podle kontrastu a další užitečné funkce, které tento systém využívají.

Standardu Micro Four Thirds System umožnil dosáhnout kompaktní velikost a lehké tělo. Navzdory extrémně kompaktním rozměrům tento objektiv naplno využívá možnosti obrazového snímače typu 4/3.