NIKON D850 tělo

Neohodnoceno
 
PŘICHÁZÍ VÝJIMEČNOST. Předveďte své MISTROVSTVÍ PROSTŘEDNICTVÍM FOTOAPARÁTU D850 S MIMOŘÁDNĚ VYSOKÝM ROZLIŠENÍM
Dostupnost 5-7 dní
Můžeme doručit do
9.8.2021
69 750 Kč    
Kód produktu 14203
Značka Nikon
Kategorie Nikon
Záruka 2 roky
 

Ať už snímají přírodu, komerční sporty, svatby, módu nebo videosekvence, fotoaparát D850 poskytuje fotografům pracujícím v odvětvích s obrovskou konkurencí flexibilitu potřebnou k tomu, aby vynikly. Rychlý snímač formátu FX s ultravysokým rozlišením poskytuje díky efektivnímu rozlišení 45,7 megapixelu soubory s rozlišením 45,4 MP. Nová architektura čoček bez mezer na čipu umožňuje získat výjimečné detaily neuvěřitelný dynamický rozsah. Při použití volitelného multifunkčního napájení Battery Pack MB-D18 se frekvence snímání zvýší až na 9 snímků za sekundu. Filmaři nyní mohou zaznamenávat plnoformátové videosekvence s rozlišením 4K bez faktoru oříznutí, což otevírá nové možnosti při snímání pomocí světelných objektivů s pevnou ohniskovou vzdáleností od společnosti Nikon. Přímo ve fotoaparátu lze zaznamenávat časosběrné videosekvence s rozlišením 4K.

Další novou funkcí zvyšující flexibilitu je možnost snímat velké, střední nebo malé snímky ve formátu RAW. Režim nehlučného fotografování umožňuje zachytit ultraostré snímky s mimořádně vysokým rozlišením bez zvuku závěrky. Při snímání pomocí živého náhledu je k dispozici režim automatického zaostřování umožňující snímání přesných makrosnímků. Tento fotoaparát je zároveň první digitální jednookou zrcadlovkou vybavenou integrovaným režimem focus stacking pro výjimečně ostré snímky s obrovskou hloubkou ostrosti.

Dirk Jasper, Manager of Product Marketing, Nikon Europe řekl: "Fotoaparát D850 je tak neuvěřitelně všestranný, jako byste pracovali se třemi fotoaparáty v jednom. Ať už potřebujete flexibilitu, pokud jde o počet megapixelů, velikost souborů, rychlost nebo citlivost ISO, fotoaparát D850 vždy vyniká. Představuje chytrou investici pro fotografy, kteří potřebují svobodu při dosahování skvělých výsledků bez kompromisů. "

SOUHRN HLAVNÍCH FUNKCÍ

- Rozlišení: efektivní rozlišení 45,7 megapixelu. Soubory s rozlišením 45,4 MP a bohatými detaily. Zezadu osvětlený snímač CMOS formátu FX bez optického antialiasingového filtru.
- Rychlost: pořizujte rychlostí 7 snímků za sekundu. Případně můžete zaznamenávat snímky v plném rozlišení frekvencí 9 snímků za sekundu, pokud použijete volitelné multifunkční napájení Battery Pack MB-D18 (s vloženou baterií EN-EL18B).
- Citlivost na světlo: výkonný obrazový procesor EXPEED 5 poskytuje výjimečně čisté snímky v rozsahu citlivosti ISO 64 - 25 600 rozšiřitelného na ekvivalent hodnot 32 až 102 400. k dispozici je také plný rozsah citlivosti ISO při snímání videosekvencí s rozlišením 4K.
- Přesnost: < / strong> fenomenální 153 bodový systém automatického zaostřování, který je stejný jako při vlajkové lodi D5, poskytuje citlivost až -4 EV v středovém bodě (ISO 100, 20 ° C). Měření až do hodnoty -3 EV umožňuje přesné automatické nastavení expozice i tehdy, když je jediným zdrojem světla měsíc.
- Video s rozlišením 4K bez faktoru oříznutí: zaznamenávejte plnoformátové videosekvence s rozlišením 4K / UHD as frekvencí 30p bez omezení způsobených faktorem oříznutí. Pořizujte více než tři hodiny pomocí multifunkčního napájení Battery Pack MB-D18.
- Časosběrné videosekvence s rozlišením 4K přímo ve fotoaparátu: zaznamenávejte časosběrné videosekvence s rozlišením 4K přímo ve fotoaparátu D850 a pomocí jeho efektivního rozlišení 45,7 megapixelu vytvářejte velkolepé časosběrné videosekvence s rozlišením 8K.
- Flexibilita formátu RAW: pořizujte velké snímky ve formátu RAW s rozlišením 45,4 MP, střední snímky ve formátu RAW s rozlišením 25, 6 MP nebo malé snímky ve formátu RAW s rozlišením 11,4 MP (střední i malé snímky jsou 12-bitové, bezztrátově komprimované).
- Jakékoliv prostředí: díky rozsáhlému těsnění proti vlivům počasí je fotoaparát D850 připraven na drsné prostředí. Stejné osvětlení všech tlačítek jako v případě fotoaparátu Nikon D5 zaručuje jednoduché ovládání v nočním šeru.
- Rychlé ukládací média: jednotka s duálním slotem na kartu umožňuje používat kartu UHS-II SD spolu s kartou XQD , což je nejrychlejší možná kombinace.