Nikon D610 - TOP STAV

 
 

Používaný produkt.
Fotoaparát je bez jakýchkoliv známek používání - úplně jako nový!
Počet cyklů závěrky: & lt; 200
Na fotoaparát dáváme 2 letou záruku.
Dodávané příslušenství - kompletní originální balení: krytka těla, baterie, nabíječka, řemínek na rameno, kabely.
Balené v originální neporušené krabici.

Dostupnost 5-7 dní
Můžeme doručit do
22.11.2019
22 500 Kč    
Kód produktu 15043
Značka Nikon
Kategorie Nikon
Záruka 2 roky
 

Pro ty, kteří jsou připraveni své fotografování posunout o úroveň výš, otevře 24,3-megapixelový snímač CMOS formátu FX fotoaparátu D610 nové možnosti hloubky a detailů fotografií.

Perspektiva obrazového pole ve formátu kinofilmu: výjimečná hloubka a detail
Pro ty, kteří jsou připraveni své fotografování posunout o úroveň výš, otevře 24,3-megapixelový snímač CMOS formátu FX ve fotoaparátu D610 nové možnosti hloubky a detailů fotografií. Snímač zachycuje každý prvek s realistickou ostrostí a frekvencí až šest snímků za sekundu, a to při použití širokoúhlého objektivu i superteleobjektiv. Nikon D610 nabízí vynikající úroveň detailů a stupňování odstínů, jakož i špičkové snímání při slabém osvětlení, zaznamenává fotografie, které jsou ostré a zřetelné, a video je působivé i při vyšších nastaveních ISO. Rozsah citlivosti ISO se pohybuje od 100 do 6 400 a je rozšiřitelný až na 25 600 (ekvivalent) nebo jen na 50 (ekvivalent), čímž umožňuje maximální flexibilitu při snímání fotografií nebo natáčení videa v každých světelných podmínkách.

Vždy rychlý a v případě potřeby tichý:
Fotoaparát Nikon D610, který je vyroben tak, aby přinášel při každém snímání výhody obrazového pole ve formátu kinofilmu, snadno zachycuje situaci a v případě potřeby umožňuje snímat téměř úplně potichu. Nikon D610 je rychlejší než jeho předchůdce a fotografuje frekvencí až šest snímků za sekundu ve formátu FX a DX, díky čemuž je fotografování rychle se pohybujících objektů dosud nejjednodušší. V situacích, kdy je ticho rozhodující, nový režim tichého sériového snímání fotoaparátů Nikon tlumí zvuk mechanismu návratu zrcadla ve fotoaparátu, takže je snazší nasnímat těžko zachytitelné objekty, například v divočině, a to rychlostí až tři snímky za sekundu.

Profesionální obrazové technologie Nikon:
Nikon D610 zahrnuje širokou škálu technologií od profesionálních digitálních jednookých zrcadlovek až po lehkou konstrukci fotoaparátů Nikon a je plně vybaven na zachycování života v perfektní kvalitě s obrazovým polem ve formátu kinofilmu. Používá stejný obrazový snímač EXPEED 3 a citlivost automatického zaostřování jako vlajková loď D4 společnosti Nikon, pokud jde o rychlost a přesnost, nemá konkurenci.

Vysoce citlivý systém automatického zaostřování:
39-bodový systém automatického zaostřování Nikon Multi-CAM 4800 fotoaparátu Nikon D610 se citlivostí automatického zaostřování, která umožňuje vynikající zaměření objektu při jakémkoliv osvětlení, vyrovná špičkovému modelu D4 od společnosti Nikon. Fotoaparát je kompatibilní s objektivy až do kombinované otevřené clony f / 8 a disponuje citlivostí až do -2 EV (ISO 100, 20 ° C). Systém automatického zaostřování díky tomu umožňuje snímat ostré snímky i ve svitu měsíce. Pokrytí lze individuálně volit nebo konfigurovat na 9-bodové, 21-bodové a 39-bodové nastavení a režimy automatického zaostřování, jako například funkce dynamické volby zaostřovacích polí a trojrozměrného sledování, udržují zaostření i na ty nejmenší objekty, bez ohledu na jejich nepředvídatelné pohyby. K dispozici je nyní i zjednodušená volba režimů automatického zaostřování, např. AF-A, AF-S a AF-C, bez oddálení oka od hledáčku.

Pokročilá detekce motivu s 2 016-pixelovým snímačem RGB:
pokročilý systém detekce motivu fotoaparátu Nikon D610 je vybaven proslulým 2 016-pixelovým měřícím snímačem RGB, který důkladně analyzuje každou scénu s vynikající přesností. Systém rozpoznává lidské tváře v optickém hledáčku neuvěřitelně přesně a podobně rozpoznává i barvy a jas snímané scény. Taková přesnost podrobné analýzy záběru podporuje i přesnější automatické zaostřování, automatické měření expozice a zábleskové expozice i-TTL, čímž poskytuje podmínky pro různé kompoziční a světelné situace.

Systém zpracování obrazu EXPEED 3:
fotoaparát Nikon D610, vybaven stejným systémem pro zpracování obrazu jako špičkový model D4, lehce zpracovává úlohy s velkým množstvím dat bez omezení rychlosti a kvality. 16bitové zpracování obrazu nabízí sytější barvy a odstíny než kdykoliv předtím, poskytuje jemné přechody bohaté na detaily a odstíny v celém rozsahu až po čistě bílou, a to i při snímání ve formátu JPEG.

Videosekvence D -Movie s obrazovým polem ve formátu kinofilmu: videosekvence ve vysílací kvalitě. V zájmu nejlepšího možného snímání videosekvencí je Nikon D610 vybaven stejnou funkcí D-Movie s více režimy a rozlišením Full HD, jak má uznávaný model Nikon D800. Jelikož fotoaparát má rozličné aplikace na zhotovování videosekvencí, širokou škálu frekvencí snímání a pohodlné přizpůsobitelné ovládací prvky, které umožňují úplnou kontrolu nad prací s živým náhledem při filmování, fotografové mohou jednoduše přejít od inspirativních fotografií k videosekvencím ve vysílací kvalitě.