Canon EOS 7D Mark II

 
 • APS-C snímač CMOS s rozlišením 20,2 MPx s obrazovým procesorem DIGIC 6 dual
 • ISO < / span> až 16 000 (s možností rozšíření až na ISO 25 600 nebo 51 200)
 • 65 bodů AF křížového typu po celém záběru
 • dvě zásuvky na paměťové karty, které umožňují automatické zálohování při snímání nebo rozšířenou úložnou kapacitu
 • snímání série snímků rychlostí až 10 snímků za sekundu
 • vestavěné GPS pro označení polohy každé fotografie
 • snímání videa v rozlišení až 1080p a frekvencí 60 sn./s.
Dostupnost 5-7 dní
Můžeme doručit do
24.6.2021
29 750 Kč    
Kód produktu 14467
Značka Canon
Kategorie Canon
Záruka 2 roky
 
Vytvořeno pro ty, kteří milují rychlost. Staňte se prvním, kdo zachytí výjimečný okamžik, který ostatním fotografům unikne. Ať už jde o fotografie, nebo videa, popusťte uzdu své kreativitě jako nikdy předtím.
 Snímek obrazovky 2018-03-09 o 16.11.41

Detaily produktu
 • APS-C snímač CMOS s rozlišením 20,2 MPx s obrazovým procesorem DIGIC 6 dual
 • ISO < / span> až 16 000 (s možností rozšíření až na ISO 25 600 nebo 51 200)
 • 65 bodů AF křížového typu po celém záběru
 • dvě zásuvky na paměťové karty, které umožňují automatické zálohování při snímání nebo rozšířenou úložnou kapacitu
 • snímání série snímků rychlostí až 10 snímků za sekundu
 • vestavěné GPS pro označení polohy každé fotografie
 • snímání videa v rozlišení až 1080p a frekvencí 60 sn./s.
   Snímek obrazovky 2018-03-09 o 16.11.59 6
  Porovnání Canon 7D Mark II vs 6D vs 5D Mark III Wildlife focení s Canon EOS 7D Mark II

  Zachyťte kýžený okamžik i ve vysoké rychlosti Vyfotografujte sérii snímků rychlostí až 10 snímků za sekundu s plně automatickým zaostřováním a automatickou expozicí. Díky pohotové manipulaci zachytíte okamžik, na který čekáte, ve zlomku vteřiny a velká vyrovnávací paměť vám umožní pokračovat ve snímání bez poklesu výkonu.

  65-bodové širokoplošný automatické zaostřování K dosažení dokonalého zaostření během snímání disponuje fotoaparát EOS 7D Mark II 65 body zaostření na sledování rychle se pohybujících objektů. Každý bod zaostření je "křížového typu" *, což znamená, že se umí velmi rychle a přesně uzamknout na vodorovný i svislý detail. Na pomoc při snímání ve výjimečně slabých světelných podmínkách dokáže model 7D Mark II zaostřit i při měsíčním světle s intenzitou jen -3EV.

  * Počet bodů AF, bodů křížového typu a dvojitých bodů křížového typu závisí na použitém objektivu

  Vynikající výkon v podmínkách se slabým osvětlením Když úroveň osvětlení klesne, můžete dále snímat bez omezení vaší tvořivosti. Fotoaparát EOS 7D Mark II poskytuje vynikající obrazovou kvalitu až do citlivosti ISO 16 000 (rozšiřitelná na citlivost ekvivalentní ISO 51 200) - dokonalé na diskrétní fotografování na ulici, zastavení pohybu v čase v náročných podmínkách a dokonce i snímání makro fotografií z ruky.

  Fotoaparát stvořený pro vás Jak budete používat svůj fotoaparát EOS 7D Mark II? Nastavte si ovládací prvky snímání, systém zaostřování a množství jiných uživatelských ovládacích prvků podle sebe. Dokonce si můžete přizpůsobit i hledáček fotoaparátu se 100% pokrytím a elektronickým zobrazením v reálném čase.

  Odolnost vůči povětrnostním vlivům Když se podmínky zhorší, můžete klidně fotografovat dále. Ovládací prvky utěsněny proti povětrnostním vlivům chrání fotoaparát EOS 7D Mark II proti vodě a prachu a konstrukce z hořčíkové slitiny mu přidává na odolnosti.

  Vestavěné GPS Fotoaparát EOS 7D Mark II dokáže označit snímky a videa informacemi o přesné poloze, kdekoli na světě se nacházíte. Zaznamenávejte zeměpisnou délku, šířku, výšku a světovou stranu, jakož i koordinovaný světový čas (UTC).

  Režim vysokého dynamického rozsahu (HDR) Při fotografování v situaci s vysokým kontrastem vám snímání HDR pomůže zachovat detaily v tmavých stínech i jasných tónech. Fotoaparát EOS 7D Mark II v rychlém sledu pořídí tři snímky s různou expozicí a spojí je do přirozeně působícího výsledku přímo z fotoaparátu.

  Dvě zásuvky na paměťové karty Fotoaparát EOS 7D Mark II obsahuje zásuvky na dvě paměťové karty, čímž umožňuje automatické zálohování souborů při snímání, jakož i rozšířenou úložnou kapacitu.

  Rozlišení Full HD a zpomalen záznam Mezi pokročilé funkce snímání videa patří zaznamenávání v rozlišení Full HD (1 080p) při variabilní snímkové frekvenci až do 50 nebo 60 sn./s - ideální pro rychlou akční scénu nebo plynulý zpomalený záznam, který pomocí fotoaparátu odhaluje delikátnost pohybu.

  Vysokovýkonné zaostřování určeny pro videozáznamy a režim živého náhledu Live View Fotoaparát EOS 7D Mark II obsahuje technologii CMOS AF s dvojitými pixely na rychlé a plynulé sledování automatického zaostřování během snímání videozáznamů nebo užívání živého náhledu. Každý pixel má dvě fotografické diody, které lze číst samostatně během automatického zaostřování nebo spolu na zachycení snímku. Rychlost a citlivost sledování zaostření je možné během snímání videozáznamů upravit s cílem získání malých změn zaostření.

  Technické parametry
  Rozlišení 20,2 MPx
  Min. citlivost ISO 100
  Max. citlivost ISO 16 000 s možností rozšíření na hodnotu 25 600 nebo 51 200
  Druh paměti CompactFlash, SD, SDHC, SDXC
  Stabilizace obrazu ne
  LCD obrazovka 7,7 cm (3,0 ") displej typu Clear View II TFT, přibl. 1 040 tis. Body
  Velikost snímače APS-C (22,4 × 15,0 mm)
  Druh snímače CMOS
  Zaostřovací body 65-bodové AF křížového typu
  Bajonet Canon | EF / EF-S
  snímků za sekundu 10
  Synchronizace s bleskem 1/250 sek.
  Záznam videa Full HD (1920 x 1080) | 60p
  Rozhraní GPS modul | systémový blesk | kabelová spoušť | HDMI | 3.5 jack | Wi-Fi
  časosběrné ne
  Napájení Li-Ion LP-E6N, nabíječka LC-E6, grip BG-E16