Test

Neohodnoceno
 

Nový model DSLR Canon EOS 77D je vybaven 24,2 megapixelový snímač CMOS formátu APS-C a výkonný procesor DIGIC 7.

Dostupnost 5-7 dní
Můžeme doručit do
9.8.2021
1 000 Kč    
Kód produktu 14468
Značka Canon
Kategorie Canon
Záruka 2 roky
 

Obsah balení:

 • Tělo fotoaparátu EOS 77D
 • Krytka fotoaparátu R-F-3
 • Široký řemen na rameno EW-100DBV
 • Baterie LP-E17
 • Nabíječka baterií LC-E17E
 • Napájecí kabel

  Pořizujte fotografie sršící osobností pomocí funkcí a ovládacích prvků, se kterými máte tvůrčí možnosti na dosah ruky.

  Uplatněte svůj fotografický potenciál naplno
  Vyzkoušejte nová témata a nové způsoby snímání. Nejmodernější technologie automatického zaostřování přináší mimořádnou ostrost přesně tam, kde ji potřebujete, ať už používáte optický hledáček fotoaparátu nebo jeho dotykový displej s vysokým rozlišením. Sériové snímání rychlostí až 6 snímků / s umožňuje zachytit ty najletmejšie výrazy obličeje.

  Výjimečný výkon

  Snímač APS-C další generace vytváří fotografie plné úžasných detailů dokonce i na těch nejsvětlejších a nejtmavších plochách. Nejrychlejší systém automatického zaostřování pomocí živého náhledu na světě * přináší výsledky ostré jako břitva i při snímání rychle se pohybujících objektů.

  Pořizujte tvořivě i videa

  Pořizujte prvotřídní videa v rozlišení Full HD s dynamickým záznamem pohybu rychlostí 60 snímků / s a ​​s filmovými efekty mělké hloubky ostrosti. Díky technologii Dual Pixel CMOS AF zůstávají objekty zaostřené, i když při fotografování měníte polohu, a vestavěná 5-osová digitální stabilizace zajišťuje stabilitu záznamu.

  Mějte fotografování pevně ve svých rukou
  Když se rozhodnete pro fotoaparát EOS 77D, funkce jako zadní ovládací kolečko či výklopná dotyková obrazovka vám poskytnou více tvůrčí svobody a možností ovládání. Na vrchním displeji LCD se zobrazuje rychlý přehled nastavení fotoaparátu.

  Podělte se o svou představivost se světem
  Díky kombinaci bezdrátových technologií Wi-Fi, Bluetooth® a NFC je připojení kompatibilních zařízení se systémem iOS nebo Android jednodušší než kdykoli předtím. Ovládejte fotoaparát na dálku, a to i pomocí živého náhledu na dálku na smartphonu nebo tabletu, a sdílejte obrázky s přáteli přes cloud.