CANON EOS 6D Mark II

Neohodnoceno
 

Prodloužená záruka 3 roky

Canon 6D mark II je poloprofesionální digitální zrcadlovka osazená novým full frame snímačem DIGIC7, s rozlišením 26,2 Mpix. Pro hobby fotografy vstup do světa full frame zrcadlovek nebo jako záložní tělo pro poloprofesionály. & Nbsp;
Díky možnosti snímání videa v 4K a výklopnému display potěší nejednoho kameramana.

Dostupnost 5-7 dní
Můžeme doručit do
9.8.2021
32 475 Kč    
Kód produktu 14200
Značka Canon
Kategorie Canon
Záruka 3 roky
 

VLASTNOSTI:

& nbsp;

Nový Full Frame digitální fotoaparát & nbsp; EOS 6D Mark II & nbsp; využívá nově vyvinutý snímač & nbsp; CMOS s rozlišením 26,2 megapixelů, & nbsp; který pracuje v tandemu s procesorem & nbsp; DIGIC 7 & nbsp; a vytváří ostré, živé snímky a video. To přispívá k vysokému výkonu při slabém osvětlení s přirozenou citlivostí ISO 100-40000, která se podle potřeby může rozšířit na ISO 50-102400.

6D Mark II obsahuje systém & nbsp; 45-bodového & nbsp; automatického zaostření & nbsp; křížového typu , který dokáže přesně sledovat objekty a výsledkem bude rychlejší získání vašeho záběru.

& nbsp;

Při používání aplikace Live View a nahrávání videa můžete nyní použít funkci & nbsp; Dual Pixel CMOS AF & nbsp; na skutečném snímači obrazu.

To nabízí široké pokrytí fázový detekce autofokusu pro rychlejší a přesnější zaostřování v těchto režimech. Je ideální pro video, protože uživatelé si budou moci vychutnávat plynulé zaostřování racku, aniž byly viditelné kontrasty s kontrastními systémy. Také to funguje dobře s funkcemi dotykové obrazovky, což umožňuje střelcem jednoduchým klepnutím upravit zaostření.

& nbsp;

Pro multimediální tvorbu je zařízení 6D Mark II vybaveny výkonnými možnostmi nahrávání videa ve formátu & nbsp; Full HD . Fotoaparát nabízí zlepšenou rychlost s maximální snímkovou frekvencí 60p při snímání videa ve formátu Full HD, a také digitální & nbsp; IS s 5-osovou & nbsp; stabilizací obrazu, aby se minimalizoval vzhled chvění fotoaparátu pro ostřejší ruční snímání. To přináší výhody zaznamenávání během chůze nebo pohybu a může být také použit ve spojení s objektivy s optickým IS pro efektivnější celkovou stabilizaci.

Zvuk fotoaparátu je také vysoce kvalitní, s možností použití vestavěného mikrofonu & nbsp; nebo externího mikrofonu přes 3,5 mm vstup.

& nbsp;

Canon EOS 6D Mark II disponuje & nbsp; velkým otočným 3,0-palcový LCD monitorem & nbsp; vybaveným antireflexním designem pro jasné a živé fotografování a fotografování s živým náhledem. Jeho dotykové rozhraní lze použít na intuitivní ovládání dotykem na zaostření a nastavení v nabídkách.


Optický hledáček nabízí přibližně 98% pokrytí rámu a má zvětšení 0,71x. Trvanlivý design karosérie fotoaparátu chrání proti vniknutí prachu a povětrnostním vlivům, což umožňuje fotoaparát používat i v náročném a nepříznivém prostředí.

Vestavěný modul & nbsp; GPS & nbsp; umožňuje Geotag snímky ve fotoaparátu, jakož i automatickou synchronizaci času pomocí Universal Time Code prostřednictvím satelitů.

& nbsp;

Vestavěný intervalometer umožňuje vytváření snímků s časovým posunem a podporuje nahrávání 1-99 po sobě jdoucích snímků v předem vybraných intervalech od 1 sekundy do 99 hodin 59 minut a 59 sekund. Uživatelé mohou také nastavit fotoaparát na neomezené snímky.
& nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp;

Technologie & nbsp; Bluetooth & nbsp; umožňuje propojení smartphonu nebo tabletu pro rychlé sdílení snímků mezi zařízeními a možnostmi dálkového ovládání.
& nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp;

Zabudované připojení & nbsp; Wi-Fi a NFC & nbsp; umožňuje bezdrátové sdílení, ovládání a přenos obrázků s kompatibilním inteligentním zařízením a stanicí CS100 Connect.

& nbsp;

SPECIFIKACE CANON EOS 6D MARK II
velikost snímače Full Frame
Rozlišení 27,1 MPx (26,2Mpx efektivních)
Formát snímače Full Frame
obrazový procesor Digic 7
barevný prostor Adobe / sRGB
autofokus AF 45- bodů kříž. typu
Rychlost sériového snímání 6,5 obr. / S
ISO - maximální citlivost 100 - 40 000 (rozš. 50 - 102 400)
Rozlišení hledáčku optický 0,71x
displej 3,2 "LCD
typ média SD / SDHC / SDXC
baterie Canon LP-E6N
obrazový stabilizátor 5 - osový
rozměry 144 x 110.5 x 74.8 mm
hmotnost 685 g
typ fotoaparátu Digitální zrcadlovka
časosběrné snímání ano
Hmotnost balení

1,500 kg